Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z psem jest wspaniałą szansą, by spożytkować energię swojego pupila, jednocześnie wzmacniać więź. Częste zabawy działają pozytywnie na witalność psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy niemało różnych kategorii zabawek dla psów, ale w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych tworzyw, istnieją piłki gumowe, materiałowe czy z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają stałe, jednak musimy pamiętać o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową piłkę myślmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo istotne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, takich jak pudle lub yorki, dla których dobieramy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy pobawić się z psem na zewnątrz świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie zwierzak ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o pasującej wielkości, żeby psu łatwo było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji wybierajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może stać się ekscytującą postacią aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

szelki dla psa